Pendrive Platinet X-Depo 512 GB
Platinet X-Depo 512Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Platinet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Platinet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Platinet X-Depo 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive PLATINET X-Depo 512GB | 250 zł |
Pendrive PLATINET X-Depo 512GB PMFU3512 | 250 zł |
Modyfikacje Platinet X-Depo
Ceny na Platinet X-Depo |
---|---|---|---|---|
Platinet X-Depo 16 GB | od 15 zł | 27 oferty | ||
Platinet X-Depo 32 GB | od 20 zł | 24 oferty | ||
Platinet X-Depo 64 GB | od 17 zł | 38 oferty | ||
Platinet X-Depo 128 GB | od 36 zł | 17 oferty | ||
Platinet X-Depo 256 GB | od 54 zł | 4 oferty | ||
Platinet X-Depo 512 GB | od 250 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →