Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 92H Mercedes-Benz | od 620 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H | od 583 zł | 1 oferta | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H BMW/Mini | od 1 197 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini | od 667 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 205/60 R16 96H Seal | od 613 zł | 3 oferty |
Polecamy