Opona zimowa Pirelli Winter 210 SottoZero 2 225/50 R17 94H Run Flat BMW/Mini
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter 210 SottoZero 2 225/50 R17 94H Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter 210 SottoZero 2 225/50 R17 94H Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter 210 SottoZero Serie II Run Flat (225/50 R17 94H) 1877000 | 698 zł |
Pirelli Winter 210 SottoZero Serie II Run Flat ( 225/50 R17 94H *, runflat | 705 zł |
Pirelli Winter 210 SottoZero Serie II Run Flat ( 225/50 R17 94H *, runflat | 713 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →