Opona całoroczna Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W 265/50 R19 110 V 265/50 R19 110 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Verde All-Season (265/50 R19 110W) 2612300 | 1 128 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 265/50 R19 110W XL, MGT ) 2612300 | 1 177 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 265/50 R19 110W XL, MGT ) | 1 192 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W
Ceny na Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V | od 892 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W | od 1 128 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →