Opona całoroczna Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111H Run Flat
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111H Run Flat 255/55 R19 111 H RunFlat 255/55 R19 111 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111H Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Verde All-Season Run Flat (255/55 R19 111H) 2422800 | 936 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season Run Flat ( 255/55 R19 111H XL AOE, runfl | 943 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season Run Flat ( 255/55 R19 111H XL AOE, runfl | 954 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111H Run Flat
Ceny na Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111H Run Flat | od 936 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R19 111V | od 1 068 zł | 3 oferty |
Polecamy