Opona letnia Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 107W
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 107W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 107W
Ceny na Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 107W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 103V | od 791 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 103W | od 771 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 103Y | od 897 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Verde 255/50 R19 107W Run Flat BMW/Mini | od 895 zł | 5 oferty |