Opona letnia Pirelli PZero Rosso Direzionale 245/40 R19 98Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero Rosso Direzionale 245/40 R19 98Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero Rosso Direzionale 245/40 R19 98Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Rosso Direzionale (245/40 R19 98Y) 1515900 | 816 zł |
Pirelli P Zero Rosso Direzionale ( 245/40 ZR19 (98Y) XL ) 1515900 | 950 zł |
Pirelli P Zero Rosso Direzionale ( 245/40 ZR19 (98Y) XL ) | 961 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →