Opona letnia Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 225/40R19 PZERO 93Y (*) XL - opony letnie 38082 | 727 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 225/40 R19 93Y XL * ) 3808200 | 868 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS (225/40 R19 93Y) 3808200 | 860 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 225/40 R19 93Y XL * ) | 886 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y
Ceny na Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93W Audi | od 777 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93W Mercedes-Benz | od 778 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y | od 727 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Jaguar | od 735 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Mercedes-Benz | od 867 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Run Flat | od 849 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 225/40 R19 93Y Run Flat Alfa Romeo | od 1 037 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →