Opona letnia Pirelli PZero 275/35 R21 103Y Bentley
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 275/35 R21 103Y Bentley 275/35 R21 103 Y Bentley |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 275/35 R21 103Y Bentley
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero ( 275/35 ZR21 (103Y) XL BL ) 2370900Zalety: Zwiększona wydajność dla sportowej jazdy Bezpieczeństwo i kontrola na mokrym Najlepsze parametry trakcji i hamowania... więcejOpis opony: Opona referencyjna w segmencie opon o ultra wysokich osiągach Pirelli, wyjątkowa przez niepowtarzalny, asymetryczny wzór bieżnika. Idealna do pojazdów o najsilniejszych silnikach, pojazdów sportowych i luksusowych limuzyn. Punktem zwrotnym w historii gamy P Zero™ było przyznanie kolejnych homologacji wyposażenia podstawowego przez najbardziej prestiżowych producentów pojazdów na świecie. Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia najwyższe parametry jezdne, zdolność hamowania, precyzyjną sterowność i kontrolę trakcji. Wyjątkowa na mokrych nawierzchniach, niezawodna i wszechstronna. P Zero to wynik ciągłego dążenia do doskonałych osiągów w kwestii bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, z równoległą redukcją negatywnego wpływu na środowisko naturalne dzięki obniżeniu oporów toczenia. Nowoczesna, nano-kompozytow Oponytanio.plZłóż skargę | 1 613 zł |
Pirelli P Zero (275/35 R21 103Y) 2353700 | 1 598 zł |
Opona Pirelli 275/35R21 PZERO 103 Y XL (BL) - opony letnie 23709Opony do samochodów osobowych produkowane przez firmę Pirelli. Pirelli 275/35R21 PZERO 103 Y XL (BL) charakteryzują się dobrą... więcejjakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami przyczepnośći. Szerokość opon Pirelli wynosi 275, ogumienie Pirelli 275/35R21 PZERO 103 Y XL (BL) montowane jest na felgę o średnicy 21 cal. Opony letnie Pirelli to najlepszy wybór i atrakcyjna cena. Dostawa już od 2 szt. GRATIS. Hurtopony.plZłóż skargę | 1 355 zł |
Pirelli P Zero ( 275/35 ZR21 (103Y) XL BL )Zalety: Zwiększona wydajność dla sportowej jazdy Bezpieczeństwo i kontrola na mokrym Najlepsze parametry trakcji i hamowania... więcejOpis opony: Opona referencyjna w segmencie opon o ultra wysokich osiągach Pirelli, wyjątkowa przez niepowtarzalny, asymetryczny wzór bieżnika. Idealna do pojazdów o najsilniejszych silnikach, pojazdów sportowych i luksusowych limuzyn. Punktem zwrotnym w historii gamy P Zero™ było przyznanie kolejnych homologacji wyposażenia podstawowego przez najbardziej prestiżowych producentów pojazdów na świecie. Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia najwyższe parametry jezdne, zdolność hamowania, precyzyjną sterowność i kontrolę trakcji. Wyjątkowa na mokrych nawierzchniach, niezawodna i wszechstronna. P Zero to wynik ciągłego dążenia do doskonałych osiągów w kwestii bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, z równoległą redukcją negatywnego wpływu na środowisko naturalne dzięki obniżeniu oporów toczenia. Nowoczesna, nano-kompozytow Tirendo.plZłóż skargę | 1 632 zł |
Pirelli P Zero (275/35 R21 103Y) 2370900 | 1 563 zł |
Pirelli P Zero ( 275/35 ZR21 (103Y) XL B1 ) 2353700Zalety: Zwiększona wydajność dla sportowej jazdy Bezpieczeństwo i kontrola na mokrym Najlepsze parametry trakcji i hamowania... więcejOpis opony: Opona referencyjna w segmencie opon o ultra wysokich osiągach Pirelli, wyjątkowa przez niepowtarzalny, asymetryczny wzór bieżnika. Idealna do pojazdów o najsilniejszych silnikach, pojazdów sportowych i luksusowych limuzyn. Punktem zwrotnym w historii gamy P Zero™ było przyznanie kolejnych homologacji wyposażenia podstawowego przez najbardziej prestiżowych producentów pojazdów na świecie. Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia najwyższe parametry jezdne, zdolność hamowania, precyzyjną sterowność i kontrolę trakcji. Wyjątkowa na mokrych nawierzchniach, niezawodna i wszechstronna. P Zero to wynik ciągłego dążenia do doskonałych osiągów w kwestii bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, z równoległą redukcją negatywnego wpływu na środowisko naturalne dzięki obniżeniu oporów toczenia. Nowoczesna, nano-kompozytow Oponytanio.plZłóż skargę | 1 628 zł |
Pirelli P Zero ( 275/35 ZR21 (103Y) XL B1 )Zalety: Zwiększona wydajność dla sportowej jazdy Bezpieczeństwo i kontrola na mokrym Najlepsze parametry trakcji i hamowania... więcejOpis opony: Opona referencyjna w segmencie opon o ultra wysokich osiągach Pirelli, wyjątkowa przez niepowtarzalny, asymetryczny wzór bieżnika. Idealna do pojazdów o najsilniejszych silnikach, pojazdów sportowych i luksusowych limuzyn. Punktem zwrotnym w historii gamy P Zero™ było przyznanie kolejnych homologacji wyposażenia podstawowego przez najbardziej prestiżowych producentów pojazdów na świecie. Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia najwyższe parametry jezdne, zdolność hamowania, precyzyjną sterowność i kontrolę trakcji. Wyjątkowa na mokrych nawierzchniach, niezawodna i wszechstronna. P Zero to wynik ciągłego dążenia do doskonałych osiągów w kwestii bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy, z równoległą redukcją negatywnego wpływu na środowisko naturalne dzięki obniżeniu oporów toczenia. Nowoczesna, nano-kompozytow Tirendo.plZłóż skargę | 1 647 zł |
Wideo recenzje
PIRELLi P Zero Race Czy dorówna Continentalowi ? Unboxing -początek testu Road-Racing.pl
30 czerwca 20214 193 przegląd
Oceniamy Pirelli PZero Race TLR SpeedCore po 1000km w bardzo zróżnicowanych warunkach
9 lipca 20231 945 przegląd
Pirelli P Zero Race Classic - topowe wyścigowe opony szosowe w wersji tubeless. Czy to ma sens?
12 lipca 202214 303 przegląd
Pirelli P Zero 4s Tires Testing and Review (Filipino)
24 maja 20214 981 przegląd
NEW TIRE DAY: Pirelli P Zero Race First Impressions
7 marca 20235 379 przegląd
Pirelli TPU Smartube & Pirelli P Zero Road Tyres | Durability, Rolling Resistance & Puncture Proof
21 czerwca 20233 474 przegląd
TYRE BRAKING TEST - Pirelli P Zero Nero VS Falken Xiex
9 grudnia 20221 337 przegląd
NEW Pirelli P Zero Race TLR Tyres - Details & Giveaway!!
21 marca 202331 657 przegląd
24% faster: Pirelli's P Zero Race (& Northwave Extreme Pro 3) Tuscany Tested
4 kwietnia 202314 547 przegląd
TIRE BATTLE * Super Lightweight Wheel & Toyo R888R vs Pirelli PZero 0-60 Milwaukee Onekey 2863-20
4 marca 201932 541 przegląd
My Dodge Challenger 1320 Scat Pack Gets New Pirelli P Zero Tires For CHEAP **77 Auto Must SEE**
15 października 20201 164 przegląd
NEW PIRELLI P ZERO TIRES FOR MY DODGE CHALLENGER R/T REVIEW
31 maja 2021348 przegląd
Pirelli P Zero Race 150 Anniversary Kerékpár Külső
6 listopada 2022690 przegląd
New Pirelli Tubeless Tyres: P Zero SL TLR & Race TLR | GCN Tech Unboxing
4 sierpnia 202051 705 przegląd
Pirelli P ZERO Race TLR Tubeless Road Tyre // GPLama Goes Back to TUBELESS Road Tyres!?
14 grudnia 202057 486 przegląd
Michelin Pilot Sport Cup 2 R VS Goodyear Eagle F1 SuperSport RS VS Pirelli P Zero Trofeo R - Tested
22 lipca 2020268 337 przegląd
NEW Pirelli P Zero Race & Road Clincher tyres First Ride - Worth upgrading to?
15 marca 202148 074 przegląd
How Much Difference Can Tyres Make? | Pirelli P Zero Race First Look
16 marca 2021159 255 przegląd
Pirelli P Zero Race TLR Review
18 sierpnia 202116 756 przegląd
Pirelli P Zero Trofeo R vs Toyo R888 vs Giti Sport GTR3. What's the best track day tyre?
30 lipca 2018364 289 przegląd
Pirelli P Zero Velo road bike tyres - review and unboxing
23 lipca 20198 364 przegląd
Testing the Pirelli P Zero All Season Plus 2021 | Tire Rack
3 sierpnia 202129 481 przegląd
Testing the Pirelli P Zero (PZ4) 2021 | Tire Rack
27 sierpnia 202160 462 przegląd
Modyfikacje Pirelli PZero 275/35 R21 103Y Bentley
Ceny na Pirelli PZero 275/35 R21 103Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 275/35 R21 103Y Bentley | od 1 355 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 458 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, RunFlat, omologaciya BMW/Mini
od 1 395 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, RunFlat, omologaciya BMW/Mini
od 1 443 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, RunFlat
od 1 234 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, omologaciya Porsche
od 1 298 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 73 dB
od 1 492 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, omologaciya Porsche
od 1 539 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 71 dB, omologaciya Porsche
od 1 243 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 73 dB
od 1 303 zł
samochody osobowe / SUV-y, letnie, C, przyczepność na mokrej nawierzchni -- klasa A, poziom hałasu 72 dB