Opona motocyklowa Pirelli MT 66 Route 90/90 -19 52H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Pirelli MT 66 Route 90/90 -19 52H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli MT 66 Route 90/90 -19 52H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli MT66 ( 90/90-19 TL 52H koło przednie ) 0800900 | 547 zł |
Pirelli MT66 (90/90 R19 52H) 0800900 | 501 zł |
Pirelli MT66 ( 90/90-19 TL 52H koło przednie ) | 564 zł |
Pirelli Route MT66 90/90-19 TL 52 H M/C przód (rok 2019, DOT-2321). OSTATN | 301 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli MT 66 Route 90/90 -19 52H
Ceny na Pirelli MT 66 Route 90/90 -19 52H |
---|---|---|---|---|
Pirelli MT 66 Route 80/90 -21 48H | od 477 zł | 2 oferty | ||
Pirelli MT 66 Route 90/90 -19 52H | od 301 zł | 4 oferty | ||
Pirelli MT 66 Route 100/90 -18 56H | od 733 zł | 1 oferta | ||
Pirelli MT 66 Route 120/90 -17 64S | od 481 zł | 5 oferty | ||
Pirelli MT 66 Route 130/90 -15 66S | od 523 zł | 6 oferty | ||
Pirelli MT 66 Route 140/90 -15 70H | od 586 zł | 8 oferty | ||
Pirelli MT 66 Route 140/90 -16 71H | od 655 zł | 5 oferty | ||
Pirelli MT 66 Route 150/90 -15 74H | od 626 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →