Opona całoroczna Pirelli Carrier All Season 225/65 R16C 112R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Carrier All Season 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Carrier All Season 225/65 R16C 112R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Carrier All Season (225/65 R16 112/110R) 2796500 | 886 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 225/65 R16C 112/110R ) | 829 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 225/65 R16C 112/110R ) 2796500 | 818 zł |
Opona Pirelli 225/65R16C CARRIER ALL SEASON 112R - opony dostawcze 27965 | 799 zł |
Modyfikacje Pirelli Carrier All Season 225/65 R16C 112R
Ceny na Pirelli Carrier All Season 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Pirelli Carrier All Season 225/65 R16C 112R | od 799 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →