Walizka Piquadro Blue Square BV5004B2
Zdjęcia 12 |
Piquadro Blue Square BV5004B2 25 l45.5 l |
|
Zawiera pokrowiec na ubrania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Piquadro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Piquadro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Piquadro Blue Square BV5004B2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piquadro Trolley Cabin 4 ruote Slim Porta Abiti in Pelle torba kurierska d | 3 168 zł |
Piquadro Niebieski kwadratowy 4-kołowy skórzany wózek kabinowy z przegrodą | 3 519 zł |
Piquadro Niebieski kwadratowy 4-kołowy skórzany wózek kabinowy z przegrodą | 3 523 zł |
Modyfikacje Piquadro Blue Square
Ceny na Piquadro Blue Square |
---|---|---|---|---|
Piquadro Blue Square BV5014B2 | od 2 671 zł | 4 oferty | ||
Piquadro Blue Square BV5004B2 | od 3 168 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →