Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35
Zdjęcia 8 |
Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35 |
|
Zestaw dwóch elektrycznych szczoteczek sonicznych w kolorze białym i czarnym z czujnikiem nacisku, zasilaniem z baterii i automatycznym wskazaniem konieczności wymiany główki szczoteczki. Każda ze szczotek reprezentuje jeden ze średnich modeli rodziny Philips Sonicare ProtectiveClean modelu 2020 i jest pozycjonowana jako produkt w średniej cenie. W zestawie są również dwie owalne główki szczoteczki Philips Sonicare W Optimal White HX6066 do codziennego użytku oraz dwa wysokiej jakości plastikowe etui.
Zasada dźwiękowego oczyszczania jamy ustnej realizowana jest za pomocą miniaturowego silnika elektrycznego, który wytwarza energetyczne drgania o częstotliwości dźwięku (do 517 Hz), które są przekazywane bezpośrednio do głowy owalu. Wibracje te przekształcają pastę do zębów w aktywną piankę, która wnika w przestrzenie międzyzębowe, znacznie ułatwiając usuwanie płytki nazębnej i resztek jedzenia.
Obie szczoteczki soniczne w zestawie Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35 mają 3 różne tryby: regularne codzienne szczotkowanie (Clean), masaż dziąseł (Gum Care) i 2-minutowe wybielanie (White). Dodatkowo możesz dostosować intensywność (3 opcje). Szczoteczka może wykryć zbyt duży nacisk na zęby i wydać ostrzegawczy, pulsujący dźwięk. Technologia BrushSync przypomina o konieczności wymiany główki szczoteczki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35
Wszystkie ceny 6 →Philips Sonicare 6100 Elektryczna Sczoteczka do Zębów Biały HX687734 | 801 zł |
Philips Elektryczna szczoteczka do z?bów Sonicare ProtectiveClean HX6877/3 | 733 zł |
Szczoteczka Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/34 2 szt. Biała | 828 zł |
Szczoteczka soniczna PHILIPS ProtectiveClean 6100 HX6877/34, 2 szt. | 1 049 zł |
PHILIPS SONICARE Szczoteczka elektryczna Szczoteczka Protective Clean 6100 | 1 188 zł |
SONICARE Philips Szczoteczka Protective Clean 6100 WHITE 2-pack HX6877/34 | 1 188 zł |