Електрична зубна щітка Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35
Фото 8 |
Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35 |
|
Набір з двох електричних звукових зубних щіток білого і чорного кольору з датчиком притиску, акумуляторним живленням і автоматичною індикацією про необхідність заміни насадки. Кожна з щіток являє собою одну з моделей середнього класу сімейства Philips Sonicare ProtectiveClean зразка 2020 року і позиціонується як продукт середньої цінової категорії. У комплект також входять дві овальних насадки Philips Sonicare W Optimal White HX6066 для щоденного використання і два якісних пластикових футляра.
Звуковий принцип очищення ротової порожнини реалізований за допомогою мініатюрного електродвигуна, що створює енергійні коливання звукової частоти (до 517 Гц), які передаються безпосередньо на овальну головку. Ці вібрації перетворюють зубну пасту в активну піну, яка проникає в міжзубні проміжки, значно полегшуючи видалення нальоту і залишків їжі. Обидві звукові зубні щітки набору Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877 / 35 можуть працювати в 3-х різних режимах: звичайна щоденна чистка (Clean), масаж ясен (Gum Care) і двохвилинне відбілювання (White). Крім цього можна регулювати інтенсивність (3 варіанти). Щітка може визначати занадто сильний тиск на зуби і видавати попереджувальний пульсуючий звуковий сигнал. Технологія BrushSync нагадає про необхідність заміни насадки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/35
Усі ціни 6 →Philips Sonicare 6100 Elektryczna Sczoteczka do Zębów Biały HX687734 | 801 zł |
Philips Elektryczna szczoteczka do z?bów Sonicare ProtectiveClean HX6877/3 | 733 zł |
Szczoteczka Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/34 2 szt. Biała | 828 zł |
Szczoteczka soniczna PHILIPS ProtectiveClean 6100 HX6877/34, 2 szt. | 1 049 zł |
PHILIPS SONICARE Szczoteczka elektryczna Szczoteczka Protective Clean 6100 | 1 188 zł |
SONICARE Philips Szczoteczka Protective Clean 6100 WHITE 2-pack HX6877/34 | 1 188 zł |