Frytkownica beztłuszczowa Philips Premium Collection HD9867
Wideo 17Zdjęcia 10 |
Philips Premium Collection HD9867 |
|
5 programów automatycznych i utrzymanie temperatury
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Premium Collection HD9867
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Hd9867/90 HD9867/90 Frytownica Czarny 73 l | 1 722 zł |
PHILIPS Frytownica niskotłuszczowa Airfryer PHILIPS Ovi Smart XXL HD9867/9 | 1 599 zł |
Philips HD9867/90 | 1 495 zł |
Philips Premium Ovi Smart XXL HD9867/90 HD9867/90 | 1 299 zł |
Frytkownica beztłuszczowa PHILIPS Ovi Smart XXL HD9867/90 Air Fryer | 1 599 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości frytkownicy Philips Premium Collection HD9867:
- Możliwość zapisania trybu niestandardowego
PodobnePorównaj w tabeli →