Frytkownica beztłuszczowa Philips Ovi Smart XXL HD9870 (HD9870/20)
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Philips Ovi Smart XXL HD9870 |
|
Tryb utrzymania temperatury do 30 min
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Ovi Smart XXL HD9870
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Airfryer Xxl Frytkownica Biały 433 x 321 x 315 cm 9 kg HD9875/90 | 1 375 zł |
PHILIPS Frytownica niskotłuszczowa PHILIPS Airfryer Ovi Smart HD9870/20 Bi | 1 499 zł |
Philips Premium Ovi Smart XXL HD9870/20 HD9870/20 | 1 869 zł |
Frytkownica beztłuszczowa PHILIPS Premium Ovi Smart XXL HD9870/20 Air Frye | 1 499 zł |
Frytkownica Philips Deep fryer PHILIPS Airfryer HD9870/20 | 1 499 zł |
AIR FRYER/HD9870/20 PHILIPS | 1 844 zł |
Philips Premium Airfryer XXL HD9870/20R1 HD9870/20R1 | 1 309 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →