Frytkownica beztłuszczowa Philips Connected Airfryer HD9255
Zdjęcia 18 |
Philips Connected Airfryer HD9255 |
|
Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji NutriU. Kompatybilny z aplikacją Amazon Alexa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Connected Airfryer HD9255
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRIERKA BEZ OLEJU PHILIPS HD9255/60Zdalny dostęp z dowolnego miejsca - dzięki aplikacji Nutriu (połączenie Wi-Fi)Ekran dotykowy z 7 ustawieniami wstępnymi do pr... więcejostego wyboru: 4,1 litra - do 4 porcji w ganie roboczym
Pieczenie, pieczenie, grillowanie, pieczenie i wiele innych zdalnie
Najlepsze wrażenia z gotowania zdrowych i smacznych potraw w domu - dzięki pilotowi zdalnego sterowania
Sparuj swojego Airfryera z aplikacją Nutriu, wybierz program lub przepis zdalnie i monitoruj proces gotowania w podróży - Twoje gorące i świeżo przygotowane danie czeka na Ciebie w domu
Nowy Airfryer firmy Philips z serii 5000 Connected oferuje 13 różnych funkcji gotowania, w tym pieczenie, gotowanie, grillowanie, zaczerwienienie i podgrzewanie wstępne Amazon.plZłóż skargę | 523 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9255/60Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9255/60 to frytkownica beztłuszczowa, która pozwala gotować smaczne i zdrowe dania bez na... więcejdmiernego tłuszczu. Dzięki technologii Rapid Air urządzenie to wykorzystuje gorące powietrze do smażenia, pieczenia, grillowania i podgrzewania ulubionych potraw. Frytkownica beztłuszczowa posiada 13 różnych funkcji gotowania, które można wybierać z poziomu ekranu dotykowego lub poprzez aplikację NutriU na smartfonie. Aplikacja NutriU zapewnia także dostęp do setek przepisów przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy i użytkowników. Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9255/60 ma kompaktową konstrukcję i dużą pojemność 4.2 litra, co pozwala na przygotowanie posiłków dla całej rodziny. Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce, a zamykany kosz zapewnia brak nieprzyjemnych zapachów powstających podczas smażenia. Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9255/60 to idealny pomocnik dla tych, którzy lubią gotować szybko, łatwo i zdrowo. Rozetka.plZłóż skargę | 509 zł |
Philips Frytkownica beztłuszczowa OVI Mini HD9255/30 HKPHIFRHD925530Frytkownica beztłuszczowa OVI Mini HD9255/30
Zdalne pilnowanie gotowania za pośrednictwem aplikacji NutriU gdziekolwiek... więcejjesteś
Po sparowaniu urządzenia Airfryer z aplikacją NutriU można zdalnie wybrać program i przepis, a także pilnować gotowania z dowolnego miejsca. A po powrocie do domu będzie na Ciebie czekać ciepły, świeży posiłek.
Różnorodność i wielofunkcyjnoś Zadowolenie.plZłóż skargę | 528 zł |
Beztłuszczowa Philips HD9255/60 szary AGDM-FRY-PHI-024Urządzenie Airfryer 13 w 1 serii 5000 HD9255/60, Philips Zdrowo, smacznie, łatwo, a teraz w zasięgu ręki Urządzenie Airfryer... więcej13 w 1 z pakietem Connected pozwala na zdalne smażenie, pieczenie, grillowanie i nie tylko. Gotowanie zdrowych i pysznych posiłków w domu ze zdalnym sterowaniem jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Technologia Rapid Air 800 g, 4,1 l Integracja Zdalne pilnowanie gotowania za pośrednictwem aplikacji NutriU gdziekolwiek jesteś Po sparowaniu urządzenia Airfryer z aplikacją NutriU można zdalnie wybrać program i przepis, a także pilnować gotowania z dowolnego miejsca. A po powrocie do domu będzie na Ciebie czekać ciepły, świeży posiłek. Różnorodność i wielofunkcyjnoś Komputronik.plZłóż skargę | 529 zł |
Airfryer Philips Ovi mini HD9255/30Frytkownica Philips HD9255/30 1400W 4,1l termostat Zdrowo, smacznie, łatwo, a teraz w zasięgu ręki Urządzenie Airfryer 13&nbs... więcejp;w 1 z pakietem Connected pozwala na zdalne smażenie, pieczenie, grillowanie i prażenie. Gotowanie zdrowych i pysznych posiłków w domu ze zdalnym sterowaniem jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Moc: 1400W Pojemność kosza: 0,8 kg Pojemność misy: 4,1l Regulowany termostat Wskaźnik temperatury Wyświetlacz Powłoka zapobiegająca przywieraniu Kolor: Biały Automatyczne wyłączanie Technologia Rapid Air Zdalne pilnowanie gotowania za pośrednictwem aplikacji NutriU gdziekolwiek jesteś Po sparowaniu urządzenia Airfryer z aplikacją NutriU można zdalnie wybrać program i przepis, a także pilnować gotowania z dowolnego miejsca. A po powrocie do domu będzie na Ciebie czekać ciepły, świeży posiłek. Zdrowe smażenie dzięki technologii Rapid Air: aż 90% mniej tłuszczu Urządzenie Philips Connected Airfryer serii 5000 z wyjątkową konstrukcją w kształcie rozgwiazdy powoduje wirowanie gorącego powietrza, aby przygotowywać pyszne, a zarazem zdrowe potrawy, które są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, z niewielką ilością lub bez dodatku oleju. Różnorodność i wielofunkcyjnoś Maxelektro.plZłóż skargę | 789 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Philips 5000 Series
od 180 zł
domowe, 2400 W, powłoka: cermetal, para, 45 g/min, wyrzut pary 180 g/min, automatyczne wyłączenie
od 960 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 7.2 l, pojemność koszyka: do 1.4 kg, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, chipsy, kurczak, mięso, ryba, warzywa, pieczywo, 2000 W, sterowanie za pomocą smartfona: Wi-Fi
od 239 zł
suszarka, 2300 W, nasadki: koncentrator, dyfuzor, trybów t°: 3, regulacja prędkości nadmuchu, zimny nawiew, jonizacja, suszarka turystyczna
od 500 zł
2000 W, stojący, obrotowa, nagrzewnica: ceramiczny, funkcje: termostat, regulacja temperatury, timer, sterowanie ze smartfona
od 188 zł
toster, 830 W, produktów 2 szt., wysokie podnoszenie, obudowa: tworzywo sztuczne, ruszt do bułek
od 199 zł
domowe, 2600 W, powłoka: cermetal, para, 45 g/min, wyrzut pary 200 g/min, automatyczne wyłączenie
od 445 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 4.1 l, pojemność koszyka: do 0.8 kg, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, warzywa, pieczywo, 1400 W, sterowanie za pomocą smartfona: Wi-Fi
od 153 zł
prostownica, nasadki: prostownica, szerokość 25 mm, powłoka ceramika, nagrzewanie 30 s, trybów t°: 12, jonizacja, 110 / 230 V
od 181 zł
domowe, 2400 W, powłoka: cermetal, para, 40 g/min, wyrzut pary 160 g/min, automatyczne wyłączenie
od 251 zł
suszarko-lokówka, 1000 W, nasadki: koncentrator, szczotka 3 szt., powłoka ceramika, trybów t°: 2, regulacja prędkości nadmuchu, zimny nawiew, jonizacja, waga 540 g
od 162 zł
prostownica, nasadki: prostownica, szerokość 25 mm, powłoka ceramika, nagrzewanie 30 s, trybów t°: 12, jonizacja, 110 / 230 V
od 179 zł
suszarka, 2300 W, nasadki: koncentrator, dyfuzor, trybów t°: 3, regulacja prędkości nadmuchu, zimny nawiew, jonizacja
od 189 zł
suszarka, 2300 W, nasadki: koncentrator, dyfuzor, trybów t°: 3, regulacja prędkości nadmuchu, zimny nawiew, jonizacja
od 250 zł
prostownica, nasadki: prostownica, szerokość 25 mm, powłoka ceramika, nagrzewanie 30 s, trybów t°: 12, jonizacja, 110 / 230 V
od 250 zł
suszarka, 2300 W, nasadki: koncentrator, dyfuzor, trybów t°: 3, regulacja prędkości nadmuchu, zimny nawiew, jonizacja, suszarka turystyczna
7 zaprogramowanych programów. Funkcja utrzymywania ciepła.
PodobnePorównaj w tabeli →
od 556 zł
frytkownica beztłuszczowa, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, pizza, warzywa, pieczywo, 1500 W
od 431 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 8 l, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, rozdzielona, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, krewetki, pizza, warzywa, pieczywo, 1700 W
od 419 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 4.1 l, pojemność koszyka: do 0.8 kg, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, warzywa, pieczywo, 1400 W
od 560 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 9 l, timer, filtr antyzapachowy, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, rozdzielona, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, krewetki, pizza, warzywa, pieczywo, podgrzewanie, 1600 W
od 498 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 6.5 l, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, krewetki, pizza, warzywa, pieczywo, suszenie, funkcja rozmrażania, grzanie, 1500 W
od 306 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 5 l, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, krewetki, warzywa, pieczywo, suszenie, grzanie, 1500 W
od 599 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 4.2 l, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, pizza, warzywa, pieczywo, 1400 W
od 396 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 5 l, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, krewetki, pizza, warzywa, pieczywo, 1700 W
od 490 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 5.7 l, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, krewetki, warzywa, pieczywo, grzanie, 1700 W
od 468 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 12 l, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, rozdzielona, programy: frytki, chipsy, kurczak, mięso, ryba, pizza, warzywa, grillowanie, pieczywo, suszenie, 1600 W
od 489 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 6 l, pojemność koszyka: do 1.5 kg, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, krewetki, pizza, warzywa, pieczywo, 1700 W
od 483 zł
frytkownica beztłuszczowa, pojemność misy 3.3 l, pojemność koszyka: do 1.2 kg, misa: wyjmowane, nieprzywierająca, programy: frytki, kurczak, mięso, ryba, warzywa, pieczywo, podgrzewanie, 1350 W