Projektor Philips PicoPix Micro 2
Zdjęcia 4 |
Philips PicoPix Micro 2
Lampa:LED, żywotność 20000 h
Rozdzielczość:854x480 px
Projekcja:od 0.8 m, do 2 m
Współczynnik:1.2:1
Podłączenie:HDMI 1 szt., USB C
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PicoPix Micro 2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PicoPix Micro 2
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Projektor PicoPix Micro 2 PPX340 - 854 x 480 - 0 ANSI lumens | 1 670 zł |
Philips PicoPix Micro 2 DLP | 1 199 zł |
Projektor PHILIPS PicoPix Micro 2 PPX 340 PLd | 1 881 zł |
Philips PicoPix Micro 2 DLP | 1 199 zł |
Projektor Philips Mobile Projector PicoPix Micro 2 FWVGA (854x480), 200 AN | 1 755 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →