Projektor Philips PicoPix Micro 2TV (PPX360/INT)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Philips PicoPix Micro 2TV
Lampa:LED
Rozdzielczość:854x480 px
Projekcja:od 0.8 m, do 2 m
Współczynnik:1.2:1
Podłączenie:HDMI 1 szt., USB C, Wi-Fi 5
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PicoPix Micro 2TV
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PicoPix Micro 2TV
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Projektor PHILIPS PicoPix Micro PPX360/INT Głęboki Czarny | 1 539 zł |
Philips PicoPix Micro 2 TV PJ-PHI-033 | 1 399 zł |
Projektor Philips PicoPix Micro 2 TV | 1 398 zł |
Philips PicoPix Micro 2TV PPX360 - DLP - Full HD | 1 539 zł |
Philips PicoPix Micro 2TV PPX360 - DLP - Full HD | 1 539 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →