Golarka elektryczna Philips OneBlade QP2724
Zdjęcia 9 |
Philips OneBlade QP2724 |
|
Bezprzewodowa, wodoodporna maszynka do golenia z oryginalnym designem ostrzy. Przeznaczony do golenia na sucho i na mokro, może również służyć jako prostownica i trymer do ciała. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2023, skierowany do mężczyzn noszących zarost, wąsy, brody i uważnie monitorujących stan swoich włosów i zarostu. Model ten wyposażony jest w uniwersalną, regulowaną nasadkę grzebieniową 5 w 1, która ogranicza długość strzyżenia od 1 do 5 mm, co jest bardzo wygodne podczas pielęgnacji zarostu i tworzenia efektu lekkiego nieogolonego zarostu.
Uniwersalny Philips OneBlade QP2724 potrafi efektywnie poziomować, tworzyć kontury i szybko przycinać włosie o dowolnej twardości. Cechą wyróżniającą system Philips OneBlade są ostrza z zaokrąglonymi końcówkami i specjalną powłoką, która gwarantuje łatwy poślizg i komfort podczas golenia. Jednostka tnąca o dużej prędkości wykonuje do 12 000 ruchów na minutę, całkowicie goląc zarówno krótki, jednodniowy zarost, jak i długie włosy. Obrotowa konstrukcja głowicy urządzenia jest w stanie dokładnie dopasowywać się do konturów twarzy, zapewniając bezpieczne i wysokiej jakości usuwanie włosów w każdym terenie, biorąc pod uwagę ich cechy anatomiczne. Akumulator Ni-MH zapewnia do 45 minut aktywnego działania i ładuje się przez USB A w 8 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips OneBlade QP2724
Wszystkie ceny 13 →Męska Philips OneBlade QP2724/20 czarny AGDM-GOL-PHI-278 | 129 zł |
Philips OneBlade QP2724/30 trymer do brody 1 szt. | 232 zł |
Golarka Philips OneBlade QP2724/30 nasadka 5w1 | 149 zł |
Golarka Philips OneBlade QP2724/20 | 129 zł |
Maszynka Oneblade QP2724/20 | 145 zł |