Kamera lustrzana Pentax K-70 kit 18-135
Wideo 2Zdjęcia 57 | Wkrótce w sprzedaży 4 499 zł Wielkość matrycy: APS-C (23x15.5 mm); Efektywna liczba Mpx: 25; Ogniskowa: 18 - 135; Zoom optyczny: 7.5; Ręczne ustawianie ostrości; Stabilizacja obrazu: z przesunięciem matrycy; Pomiar balansu bieli; Autobracketing; Wizjer: optyczny (pryzmat pentagonalny); Zdjęcia seryjne (kl./s): 6; Wyświetlacz ("): 3 |
Pentax K-70 kit 18-135
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 25 MPix
Ogniskowa:18 - 135 mm
Przysłona obiektywu:f/3.5 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-102400
Zdjęcia seryjne:6 kl./s
Wyświetlacz:3 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne K-70 kit 18-135
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości aparatu fotograficznego Pentax K-70 kit 18-135:
- Poziom elektroniczny z dwiema osiami
Modyfikacje Pentax K-70
Ceny na Pentax K-70 |
---|---|---|---|---|
Pentax K-70 kit 18-55 | od 3 399 zł | 2 oferty | ||
Pentax K-70 kit 50 | od 599 zł | 3 oferty | ||
Pentax K-70 body | od 3 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →