Obiektyw Pentax 16-85mm f/3.5-5.6 HD DC DA ED WR
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Pentax 16-85mm f/3.5-5.6 HD DC DA ED WR |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Sekrety znakowania obiektywów PentaxZawiłości symboli w nazwie obiektywu to zwierciadło jego duszy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pentax 16-85mm f/3.5-5.6 HD DC DA ED WR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pentax 16-85 mm F 35-56 HD ED obiektyw do lustrzanki cyfrowej z uchwytem K | 2 279 zł |
Pentax 16-85 mm f/3.5-5.6 ED DC WR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 849 zł |
Obiektyw Pentax HD PENTAX-DA 16-85mm f/3.5-5.6 ED DC WR - Raty , Darmowa d | 2 789 zł |
Obiektyw PENTAX HD DA 16-85 mm f/3.5-5.6 ED DC WR | Bezpłatny transport | 2 789 zł |
Obiektyw Pentax HD DA 16-85mm F3.5-5.6ED DC WR | 3 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →