Telewizor Panasonic TX-55LX940E 55 "
Zdjęcia 8 |
Panasonic TX-55LX940E 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2200 kl./s
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic TX-55LX940E 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Panasonic TX-55LX940E 55 cali 4K UHD | 2 599 zł |
Panasonic TX-55LX940E Telewizor LED 4K HDR SmartTV | 3 786 zł |
Panasonic TX-55LX940 telewizor Smart TV LED 4K HDR 55" (DVB-T2/HEVC, proce | 4 207 zł |
Telewizor PANASONIC TX55LX940E 55" LED 4K 120Hz Dolby Atmos Dolby Vision H | 3 000 zł |
Panasonic TX-55LX940 telewizor Smart TV LED 4K HDR 55" (DVB-T2/HEVC, proce | 4 207 zł |
Modyfikacje Panasonic TX-55LX940E
Ceny na Panasonic TX-55LX940E |
---|---|---|---|---|
Panasonic TX-43LX940E 43 " | od 3 999 zł | 4 oferty | ||
Panasonic TX-55LX940E 55 " | od 2 599 zł | 6 oferty | ||
Panasonic TX-65LX940E 65 " | od 3 489 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →