Wypiekacz do chleba Panasonic SD-R2530KXE
Wideo 1Zdjęcia 25 |
Panasonic SD-R2530KXE |
|
Wyjątkowy wypiekacz do chleba popularnej japońskiej marki Panasonic, dzięki któremu można wypiekać wypieki w domowej kuchni niemal jak w profesjonalnej piekarni. Model pozwala na regulację zarówno wielkości bochenka, jak i stopnia zrumienienia skórki. W misce urządzenia można gotować trzy rodzaje bochenków, maksymalna wielkość to 1100 g. Jednocześnie urządzenie zapewnia przygotowanie produktów mącznych w trybie w pełni automatycznym.
Obecność dozownika umożliwia wprowadzenie wypełniacza do ciasta i dodawanie proszku bez ingerencji użytkownika. Wypiekacz do chleba Panasonic SD-R2530KXE wykorzystuje wielostopniowe sterowanie ogrzewaniem, co pozwala na najbardziej równomierną obróbkę cieplną. Wyroby piekarnicze są dobrze wypieczone i nabierają pięknego jednolitego rumieńca. Urządzenie posiada timer, który pozwala na rozpoczęcie procesu gotowania o określonej godzinie.
Ta opcja pozwala upiec chleb tuż przed podaniem posiłku. W sumie menu kulinarne tego modelu obejmuje 28 programów gotowania. Urządzenie potrafi wypiekać prawie wszystkie rodzaje pieczywa, od białego, czarnego i słodkiego po dietetyczne. Dodatkowo wypiekacz do chleba nadaje się do gotowania dżemu i kompotu. Urządzenie pozwala na osobne wyrabianie i zaparzanie różnych rodzajów ciasta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic SD-R2530KXE
Wszystkie ceny 8 →Panasonic SD-R2530 wypiekacz do chleba 30 programów wypieku 2 czujniki tem | 799 zł |
Panasonic SD-R2530 wypiekacz do chleba (30 programów wypieku, 2 czujniki t | 899 zł |
Panasonic SD-R2530KXE AGDM-OPI-PAN-016 | 799 zł |
Wypiekacz do chleba Panasonic SD-R2530KXE | 894 zł |
Panasonic Sd-R2530 Wypiekacz Do Chleba Programy 30 | 799 zł |