Wypiekacz do chleba Panasonic SD-YR2550SXE
Zdjęcia 16 |
Panasonic SD-YR2550SXE |
|
Zaawansowana i łatwa w obsłudze maszyna do chleba, pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Takiemu modelowi można powierzyć w pełni automatyczne przygotowanie pieczywa. Podwójny dozownik umożliwia oddzielne dodawanie drożdży i farszu do konsystencji. Między innymi osobny dozownik drożdży pozwala na prawidłowe wyrabianie ciasta z opóźnieniem startu (do 13 godzin).
Misa urządzenia przeznaczona jest do wypieku bochenków o wadze do 1100 g. Powierzchnie robocze formy są wyposażone w specjalną powłokę fluorkową, która niezawodnie chroni ciastka przed przypaleniem. Wypiekacz do chleba Panasonic SD-YR2550SXE posiada bogate menu gotowania. Urządzenie doskonale przystosowane do wypieku chleba pszennego i żytniego. Możesz upiec chleb bezglutenowy i pełnoziarnisty.
Możliwe jest przygotowanie słodkiego chleba z rodzynkami i orzechami. Urządzenie dobrze gotuje chleb na zakwasie i tłuste wypieki. Dodatkowo automat do chleba umożliwia gotowanie kompotu i dżemu. Istnieje funkcja regulacji stopnia wypieku i podgrzewania gotowego wypieku. Model ten wyposażony jest w przejrzysty programator i wygodny system sterowania. Urządzenie jest wydajne i funkcjonalne. Dzięki takiemu urządzeniu prosta domowa kuchnia zamieni się w prawdziwą piekarnię!
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic SD-YR2550SXE
Wszystkie ceny 6 →Panasonic SD-YR2550 wypiekacz do chleba 31 programów wypieku 2 czujniki te | 933 zł |
Panasonic Wypiekacz do chleba SD-YR2550SXE bread maker | 994 zł |
Panasonic SD-YR2550 energooszczędny wypiekacz do chleba (31 programów, 2 c | 1 039 zł |
Panasonic SD-YR2550SXE AGDM-OPI-PAN-014 | 999 zł |
Wypiekacz do chleba PANASONIC SD-YR2550 | 589 zł |
Wypiekacz do chleba PANASONIC SD-YR2550 | 999 zł |