Wypiekacz do chleba Black&Decker BXBM600E
Zdjęcia 6 |
Black&Decker BXBM600E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXBM600E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker wypiekacz do chleba BXBM600E 600W chleb 500g 750g i 1kg 17 pro | 641 zł |
BLACK & DECKER Wypiekacz do chleba BLACK&DECKER BXBM600E Czarny | 499 zł |
Black & Decker Wypiekacz do chleba Bread Maker 600W Black | 667 zł |
Automat do wypiekania chleba Black+Decker BXBM600E - DARMOWY PACZKOMAT OD | 549 zł |
Automat do wypiekania chleba Black+Decker BXBM600E | 629 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →