System audio Panasonic SC-DM502
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Panasonic SC-DM502
2022 rokBluetooth
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:40 W
Impedancja:8 om
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, CD
Wymiary:127x400x219 mm
Waga:3.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic SC-DM502
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic SC-DM502 Kompaktowy system dźwiękowy Biały SC - DM502E - W | 1 260 zł |
Panasonic SC-DM502E-W | 1 283 zł |
Panasonic SC-DM502 Wieża stereo DAB+ FM BT USB CD | 1 020 zł |
Panasonic SC-DM502 kompaktowy system stereo Premium (CD, USB, Bluetooth, w | 1 133 zł |
Mikrowieża Panasonic SC-DM502 Czarny | 1 248 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →