Telefon z przyciskiem Panasonic KX-TF200 0 B
Zdjęcia 10 |
Panasonic KX-TF200 0 B
2021 rokwymienna bateria
Wyświetlacz:2.4 ", 320x240, 167 ppi
Pamięć:+ karta pamięci
Aparat:0.3 MP
Akumulator:1000 mAh, wyjmowany
Waga:97 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Panasonic KX-TF200 0 B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic KX-TF200 telefon komórkowy dla seniora duży ekran 24" aparat 03 | 215 zł |
Panasonic KX-TF200 telefon komórkowy dla seniora (duży ekran 2,4", aparat | 229 zł |
Panasonic KX-TF200 Telefon komórkowy dla seniora 2,4' Bluetooth | 229 zł |
Panasonic KX-TF200 telefon komórkowy dla seniora (duży ekran 2,4", aparat | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →