Irygator Panasonic EW-DJ40
Zdjęcia 6 |
Panasonic EW-DJ40 |
|
Mały irygator osobisty o stosunkowo niewielkich rozmiarach, wodoodpornej obudowie i zasilaniu bateryjnym. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej skierowany do szerokiego grona użytkowników, którym zależy na dokładnej higienie jamy ustnej. Ma niewielkie rozmiary i pionowy układ, co zmniejsza zajmowaną przez niego wolną przestrzeń i pozwala na zabranie go w drogę.
W przeciwieństwie do tradycyjnych szczoteczek ręcznych i elektrycznych, irygator Panasonic EW-DJ40 wykonuje bardziej higieniczny, bezkontaktowy zabieg, w którym zęby i usta są czyszczone strumieniem wody dostarczanej pod znacznym nadciśnieniem (od 3,9 do 5,9 bar). Jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa (brak efektu ścierania) i umożliwia skuteczne czyszczenie tradycyjnie problematycznych miejsc, takich jak przestrzenie międzyzębowe.
Efekt masażu przy użyciu tego urządzenia daje doskonałe rezultaty przy problemach z krwawieniem dziąseł oraz przy leczeniu/profilaktyce chorób zapalnych tkanek dziąseł. Urządzenie tworzy skupiony pulsujący strumień wody o częstotliwości powtarzania impulsów 23 Hz i dwóch trybach mocy (normalny i miękki). Pojemność wbudowanego pojemnika na wodę to 165 ml, co wystarcza na jedną sesję użytkowania (40 sekund). Wbudowany akumulator Ni-MH zapewnia do 15 minut autonomicznej pracy (11 dni autonomii) i ładuje się w 8 h.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic EW-DJ40
Wszystkie ceny 13 →Irygator PANASONIC EW-DJ40-W503 | 230 zł |
Panasonic EW-DJ4B akumulatorowy podróżny irygator jamy ustnej z technologi | 409 zł |
Irygator PANASONIC EW-DJ4B-W503 | 400 zł |
Irygator PANASONIC EW-DJ40-W503 | 230 zł |
Panasonic Ew-Dj4B Irygator Do Zębów Ultradźwiękowy | 400 zł |
- Wysokość po złożeniu - 14,2 cm
- Przechowywanie końcówki wewnątrz korpusu