Elektryczna szczoteczka do zębów Panasonic EW-DL83
Panasonic EW-DL83 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic EW-DL83
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic EW-DL83-W803 | 629 zł |
Szczoteczka soniczna PANASONIC EW DL83 | 655 zł |
Panasonic EW-DL83-W803 | 629 zł |
PANASONIC Szczoteczka soniczna Szczoteczka Soniczna EW-DL83 | 637 zł |
Panasonic DentaCare EW DL83 Szczoteczka soniczna | 636 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →