Trymer do nosa i uszu Panasonic ER-GN30
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Panasonic ER-GN30 |
|
Kompaktowy i łatwy w obsłudze trymer znanej japońskiej marki Panasonic, przeznaczony do szybkiego usuwania włosów z uszu i nosa. Kapsel robocza modelu pozwala na usuwanie włosków już od 1 mm długości. Po pracy dyszę można swobodnie czyścić metodą mokrą, czyli po prostu spłukać pod bieżącą wodą. W zestawie tylko jedna kapsel z wytrzymałymi ostrzami ze stali nierdzewnej. Panasonic ER-GN30 zasilany jest konwencjonalnymi bateriami AA, które wystarczają na długi czas, jest kompaktowy i niesamowicie mobilny. Przyjemnie cieszy również wygląd i ergonomia modelu – korpus wykonano z tworzywa sztucznego z gumowanymi wstawkami, dzięki czemu produkt nie ślizga się w dłoni. Poziom hałasu jest niski. Do opakowania dołączona jest kapsel ochronna, która ułatwia przechowywanie urządzeń w stanie niesprawnym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic ER-GN30
Wszystkie ceny 11 →Panasonic Trymer do w?osów w nosie ER-GN30 | 93 zł |
Panasonic ER-GN30 trymer do nosa i uszu (system łatwego czyszczenia Vortex | 69 zł |
Trymer PANASONIC ER-GN30-K503 | 50 zł |
Trymer PANASONIC ER-GN30-K503 | 50 zł |