Strzyżarka Panasonic ER-1411
Zdjęcia 6 |
Panasonic ER-1411 |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic ER-1411
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic ER1411 maszynka do strzyżenia włosów ER-1411 | 450 zł |
Panasonic ER-1411 Nożyczki i trymery do włosów Damski | 380 zł |
Panasonic ER1411S501 profesjonalny trymer do włosów (6 długości, 3 nasadki | 343 zł |
Panasonic Professional ER1411 s AGDM-STRZ-PAN-001 | 299 zł |
Maszynka do włosów Panasonic ER-1411 | 299 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →