Karta pamięci OWC Atlas Ultra CFexpress B 650 GB (OWCCFXB2U0650)
Zdjęcia 3 |
OWC Atlas Ultra CFExpress B 650Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OWC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OWC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje OWC Atlas Ultra CFexpress B
Ceny na OWC Atlas Ultra CFexpress B |
---|---|---|---|---|
OWC Atlas Ultra CFexpress B 165 GB | od 919 zł | 2 oferty | ||
OWC Atlas Ultra CFexpress B 325 GB | od 2 099 zł | 1 oferta | ||
OWC Atlas Ultra CFexpress B 650 GB | od 2 789 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →