Karta pamięci Wise CFX-B Series CFexpress 2 TB (CFX-B2048)
Zdjęcia 7 |
Wise CFX-B Series CFexpress 2Tb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wise 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wise.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Wise CFX-B Series CFexpress
Ceny na Wise CFX-B Series CFexpress |
---|---|---|---|---|
Wise CFX-B Series CFexpress 128 GB | od 482 zł | 1 oferta | ||
Wise CFX-B Series CFexpress 256 GB | od 754 zł | 2 oferty | ||
Wise CFX-B Series CFexpress 1 TB | od 1 727 zł | 2 oferty | ||
Wise CFX-B Series CFexpress 2 TB | od 3 232 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →