Projektor Overmax Multipic 2.5
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Niedrogi projektor LED z jasnym i trwałym źródłem światła. To nie żart, dla lampy LED tego modelu deklarowana żywotność to ponad 50 tysięcy godzin. W trybie jasności szczytowej wytwarza strumień świetlny około 2000 lumenów LED. Overmax Multipic 2.5 obsługuje rozdzielczość HD (1280x720 pikseli), sygnał wejściowy do projektora może być podawany w formacie Full HD. Model wyświetla obrazy przez szklany obiektyw z trzema soczewkami na ekrany o przekątnej do 120 cali.
Urządzenie obsługuje funkcję projekcji tylnej, regulacji ostrości oraz pionowej korekcji geometrii obrazu w modelu manualnym. Jeśli chodzi o interfejsy połączeniowe, projektor ma jeden port USB, jeden HDMI, kompozytowe gniazdo wideo, gniazdo audio 3,5 mm do głośników zewnętrznych. Pokładowy system audio modelu składa się z głośnika mono o mocy akustycznej 3 watów. Zdalne sterowanie projektorem odbywa się za pomocą dostarczonego pilota. W razie potrzeby urządzenie można ustawić na statywie.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Overmax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Overmax.
Kup Overmax Multipic 2.5
Wszystkie ceny 12 →OVERMAX Multipic 25 Projektor Full HD projektor LED projektor kina domoweg | 379 zł |
OVERMAX Projektor OVERMAX Multipic 2.5 Biało-czarny | 379 zł |
Projektor OVERMAX Multipic 2.5 | 379 zł |
Overmax Multipic 2.5 LED WXGA | 379 zł |