Gniazdko Ospel GPH-1RZ/m/00/w biały
Ospel GPH-1RZ/m/00/w |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ospel GPH-1RZ/m/00/w biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo hermetyczne Ospel Sonata z uziemieniem IP44 klapka biała białe GPH | 22 zł |
SONATA Gniazdo bryzgoszczelne z/u IP44 klapka biała GPH-1RZ/m/00/w | 32 zł |
Gniazdo pojedyncze IP44 SONATA biały OSPEL | 22 zł |
Modyfikacje Ospel GPH-1RZ/m/00/w
Ceny na Ospel GPH-1RZ/m/00/w |
---|---|---|---|---|
Ospel GPH-1RZ/m/27/d beżowy | od 17 zł | 3 oferty | ||
Ospel GPH-1RZ/m/27/w beżowy | od 24 zł | 4 oferty | ||
Ospel GPH-1RZ/m/00/d biały | od 22 zł | 10 oferty | ||
Ospel GPH-1RZ/m/00/w biały | od 22 zł | 3 oferty | ||
Ospel GPH-1RZ/m/40/d brązowy | od 26 zł | 2 oferty | ||
Ospel GPH-1RZ/m/33/d czarny | od 24 zł | 11 oferty | ||
Ospel GPH-1RZ/m/38/d srebrny | od 27 zł | 4 oferty | ||
Ospel GPH-1RZ/m/39/d złoty | od 27 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →