Końcówka do szczoteczki elektrycznej Oral-B Pulsonic Clean 4 psc
Zdjęcia 4 |
Oral-B Pulsonic Clean 4 psc do szczoteczki elektrycznej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oral-B 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oral-B.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oral-B Pulsonic Clean 4 psc
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oral-B Pulsonic Końcówki do Szczoteczek 4 Sztuki Oryginalne Wkłady do Soni | 50 zł |
Oral-B Pulsonic Clean 4szt. | 50 zł |
ORAL-B Oral-B Pulsonic SR32-4 4210201299851 | 90 zł |
Końcówki do szczoteczek Oral-B Pulsonic SR32-4 AGDM-SZCZO-A-ORL-046 | 60 zł |
Oral B Pulsonic Clean końcówki wymienne do szczoteczki do zębów 4 szt. | 83 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Oral-B Pulsonic Clean 4 psc
Ceny na Oral-B Pulsonic Clean 4 psc |
---|---|---|---|---|
Oral-B Pulsonic Clean 1 psc | od 19 zł | 2 oferty | ||
Oral-B Pulsonic Clean 2 psc | od 35 zł | 2 oferty | ||
Oral-B Pulsonic Clean 4 psc | od 50 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →