Końcówka do szczoteczki elektrycznej Oral-B 3D White EB 18RB-4
Zdjęcia 6 |
Oral-B 3D White EB 18RB-4 |
|
Dzięki technologii CleanMaximiser włosie po zużyciu zmienia kolor na żółty z zielonego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oral-B 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oral-B.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oral-B 3D White EB 18RB-4
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oral-B White 3D Końcówki do Szczoteczek 4 Sztuki Oryginalne Wkłady do Elek | 65 zł |
ORAL-B Końcówki do szczoteczki ORAL-B EB18pRB 4ct 3DWhite biało-niebiesko- | 90 zł |
Końcówki do szczoteczek Oral-B EB18pRX 3D White 4 szt. AGDM-SZCZO-A-ORL-07 | 70 zł |
Końcówka Oral-B do szczoteczki elektrycznej 3D WHITE 4szt. EB18-4 "PRO" | 75 zł |
Oral-B Pro 3D White 18PRX 4szt. | 75 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Oral-B 3D White EB 18RB-4
Ceny na Oral-B 3D White EB 18RB-4 |
---|---|---|---|---|
Oral-B 3D White EB 18RB-2 | od 45 zł | 14 oferty | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-3 | od 42 zł | 7 oferty | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-4 | od 48 zł | 22 oferty | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-8 | od 135 zł | 2 oferty | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-10 | od 148 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →