Насадка для зубної щітки Oral-B 3D White EB 18RB-4
Фото 6 |
Oral-B 3D White EB 18RB-4 |
|
Завдяки технології CleanMaximiser щетинки після зносу насадки із зеленого кольору стають жовтими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B 3D White EB 18RB-4
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oral-B White 3D Końcówki do Szczoteczek 4 Sztuki Oryginalne Wkłady do Elek | 65 zł |
ORAL-B Końcówki do szczoteczki ORAL-B EB18pRB 4ct 3DWhite biało-niebiesko- | 90 zł |
Końcówki do szczoteczek Oral-B EB18pRX 3D White 4 szt. AGDM-SZCZO-A-ORL-07 | 70 zł |
4x KOŃCÓWKI BRAUN ORAL-B EB18p 3D WHITE Maximiser | 50 zł |
Końcówka Oral-B do szczoteczki elektrycznej 3D WHITE 4szt. EB18-4 "PRO" | 75 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Oral-B 3D White EB 18RB-4
Ціни на Oral-B 3D White EB 18RB-4 |
---|---|---|---|---|
Oral-B 3D White EB 18RB-2 | від 45 zł | 14 пропозицій | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-3 | від 42 zł | 7 пропозицій | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-4 | від 48 zł | 22 пропозиції | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-8 | від 135 zł | 2 пропозиції | ||
Oral-B 3D White EB 18RB-10 | від 148 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →