Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction EB 50RB-8
Фото 6 |
Oral-B CrossAction EB 50RB-8 |
|
Завдяки технології CleanMaximiser щетинки після зносу насадки із зеленого кольору стають жовтими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B CrossAction EB 50RB-8
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Końcówki do szczoteczki elektrycznej Oral-B Cross Action EB50-8 8 szt (421 | 91 zł |
Oral-B Akcesoria CrossAction 8 pcs | 152 zł |
Końcówka Oral-B do szczoteczki elektrycznej CrossAction EB50-8 8szt. | 138 zł |
ORYGINALNE KOŃCÓWKI ORAL-B CROSS ACTION 8 SZT N | 127 zł |
Końcówka do szczoteczek ORAL-B CrossAction EB50-8 N, 8szt. CleanMaximiser | 129 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Oral-B CrossAction EB 50RB-8
Ціни на Oral-B CrossAction EB 50RB-8 |
---|---|---|---|---|
Oral-B CrossAction EB 50RB-1 | від 14 zł | 11 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-2 | від 29 zł | 20 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-3 | від 44 zł | 10 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-4 | від 51 zł | 28 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-5 | від 125 zł | 1 пропозиція | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-6 | від 86 zł | 18 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-8 | від 91 zł | 22 пропозиції | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-10 | від 85 zł | 15 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-12 | від 219 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →