Końcówka do szczoteczki elektrycznej Oral-B Pulsonic Clean 1 psc
Zdjęcia 4 |
Oral-B Pulsonic Clean 1 psc do szczoteczki elektrycznej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Oral-B Pulsonic Clean 1 psc
Ceny na Oral-B Pulsonic Clean 1 psc |
---|---|---|---|---|
Oral-B Pulsonic Clean 1 psc | od 19 zł | 2 oferty | ||
Oral-B Pulsonic Clean 2 psc | od 35 zł | 2 oferty | ||
Oral-B Pulsonic Clean 4 psc | od 50 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →