Toster Optimum TS-5720
Zdjęcia 6 |
Optimum TS-5720 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum TS-5720
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster OPTIMUM TS-5720 | 116 zł |
Toster OPTIMUM TS-5720 | 123 zł |
Toster Optimum TS-5720 | 135 zł |
Toster OPTIMUM TS-5720 | 116 zł |
Toster OPTIMUM TS-5720 | 110 zł |
Modyfikacje Optimum TS-5720
Ceny na Optimum TS-5720 |
---|---|---|---|---|
Optimum TS-5720 | od 110 zł | 6 oferty | ||
Optimum TS-5721 | od 110 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →