Odżywka białkowa Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.6 kg
Wideo 16Zdjęcia 3 |
Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.59 kg |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum Nutrition.
Kup Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1.6 kg
Wszystkie ceny 9 →Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey odżywka z hydrolizowanego izolatu bi | 425 zł |
Optimum Nutrition OPTIMUM NUTRITION Platinum Hydro Whey 1600g Strawberry | 526 zł |
Optimum Nutrition Hydrowhey białko serwatkowe smak Chocolate 1,6 kg | 449 zł |
Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey - 1600G - Chocolate | 355 zł |
OPTIMUM NUTRITION Platinum Hydro Whey - 1600g - Milk Chocolate - Odżywki b | 308 zł |
Białko wysokiej jakości
W linii producenta Optimum Nutrition białko należy do rozwiązań premium. Przede wszystkim wynika to z zastosowanych surowców i ich wysokiej jakości czyszczenia. Źródłem białka w Platinum Hydrowhey jest więc hydrolizat serwatki – najbardziej oczyszczone i najszybciej przyswajalne białko z minimalną ilością węglowodanów (w tym laktozy) i tłuszczów.
Ogólną jakość suplementu potwierdza również wielokrotny hit białka w TOP rankingach autorytatywnego zasobu Bodybuilding.com. A sami użytkownicy zauważają brak negatywnych reakcji z przewodu pokarmowego.
Najlepszy profil aminokwasowy
Oprócz zhydrolizowanego izolatu białka serwatkowego proszek zawiera również trójcę mikronizowanych aminokwasów rozgałęzionych (leucyna, izoleucyna i walina). Dzięki temu przy zalecanej 39-gramowej porcji odżywki do organizmu dostarczane jest 30 g białka, które zawiera co najmniej 15,5 aminokwasów egzogennych, w tym 8,8 g BCAA.
Ten profil aminokwasowy jest jednym z najlepszych na rynku, przy czym zdecydowana większość innych białek pochłania około 5-6 g BCA na porcję. W rzeczywistości dzięki Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1,6 kg możesz całkowicie zrezygnować z oddzielnego przyjmowania BCAA lub złożonych aminokwasów w celu ochrony i regeneracji mięśni.
Inne żetony
Białko znajduje się w słoiku z łyżeczką w środku. Wybór smaków nie jest największy, ale dostępne są tradycyjnie popularne wariacje, w tym czekolada i wanilia. Wadą suplementu jest solidna zawartość kalorii (140 kcal), gdyż zalecana tutaj dawka jest bardziej odpowiednia dla celów przyrostu masy. Ale jeśli musisz schudnąć, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby obniżyć porcję np. o 10 g. Wtedy wartość energetyczna spadnie do 105 kcal, a ilość otrzymanego białka nadal będzie na wysokim poziomie (22,5 g ). Ponadto w takich dawkach słoiki wytrzymają dłużej (nie na 40, ale co najmniej 54 dawki).
Wadą żywienia sportowego jest wysoki koszt. Chociaż jeśli chcesz przetestować jedno z najlepszych białek serwatkowych na rynku, Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1,6kg zdecydowanie warto dopłacić.