Czajnik elektryczny Optimum CJ-1808 czarny
Zdjęcia 5 |
Optimum CJ-1808 2022 rok biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum CJ-1808 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny Optimum CJ-1808 Czarny | 75 zł |
Czajnik OPTIMUM CJ-1808 | 75 zł |
Czajnik elektryczny OPTIMUM CJ-1808 | 75 zł |
Modyfikacje Optimum CJ-1808
Ceny na Optimum CJ-1808 |
---|---|---|---|---|
Optimum CJ-1807 biały | od 75 zł | 6 oferty | ||
Optimum CJ-1808 czarny | od 75 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →