Czajnik elektryczny Optimum CJ-1776 2200 W 1.7 l biały
Zdjęcia 3 |
Optimum CJ-1776 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Optimum CJ-1776 2200 W 1.7 l biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny Optimum CJ-1776 | 74 zł |
Czajnik OPTIMUM CJ-1776 | 74 zł |
Czajnik Optimum CJ-1776 Szary | 76 zł |
Czajnik elektryczny OPTIMUM CJ-1776 | 58 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →