Smartfon OPPO Find X 128 GB
Wideo 13Zdjęcia 8 | Wkrótce w sprzedaży 2 887 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.42; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; ОС: Android 8.1; Model procesora: Snapdragon 845; Procesor (GHz): 2.8; GPU: Adreno 630; Pamięć RAM (GB): 8; Typ RAM: LPDDR4x dodaj do listymoje listy |
OPPO Find X 128 GB
128 GB
256 GB
Wyświetlacz:6.42 ", 2340x1080 (19.5:9), 401 ppi
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 845
Aparat:2 moduły, 16 MP, i 20 Mpx
Wideo:4K
Akumulator:3730 mAh
Waga:186 g
Wysuwana kamera i głośnik (górna obudowa)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria OPPO Find (top, aparatofon)Porównaj w tabeli →
od 1 578 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4800 mAh, 196 g
od 1 889 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 193 g
od 4 293 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 289 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 173 g
od 1 215 zł
5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4300 mAh
od 5 275 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 2 997 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", składany, 419 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh
od 1 614 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 184 g
od 4 455 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 513 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 196 g
od 4 146 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 513 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4260 mAh, 207 g
Wideo recenzje
Oppo Find X - fajna ciekawostka, ale nic więcej.
5 maja 20191 789 przegląd
Oppo Find X: SMARTFONOWE DZIEŁO SZTUKI ️
12 lutego 201912 604 przegląd
Oppo Find X5 pro - recenzja, Mobzilla odc. 559
31 maja 202280 745 przegląd
Oppo Find X - najlepsze cechy, które wyróżniają ten telefon
4 marca 20191 885 przegląd
Oppo Find X Lamborghini za 7299 PLN Test - Review - Recenzja - Prezentacja PL
12 lutego 201929 412 przegląd
Oppo Find X - recenzja, Mobzilla odc. 481
19 maja 201996 555 przegląd
OPPO Find X ▕ test, recenzja #127 [PL]
16 września 2018100 722 przegląd
OPPO Find X – test, recenzja | Smartfon z Marsa, który może zawojować polski rynek
31 stycznia 201950 217 przegląd
OPPO Find X2 Review ll in Telugu ll
10 lipca 2020106 229 przegląd
OPPO Find X2 & X2 Pro Unboxing & initial impressions ll in Telugu ll
17 czerwca 2020301 565 przegląd
Pehla Flagship | OPPO Find X2 Pro | Mooroo | Tech Review
1 lipca 2020211 492 przegląd
Oppo Find X3 Pro Review - wait WHAT!?
11 marca 20213 479 605 przegląd
3 reasons I use the Oppo Find X5 Pro every day
21 sierpnia 202244 750 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g