OnePlus Nord Buds 2
Wideo 16Zdjęcia 10 |
OnePlus Nord Buds 2 |
|
Nordyckie słuchawki od OnePlus drugiej generacji, które wyróżniają się kilkoma punktami programu. Po pierwsze, model wyposażony jest w dynamiczne przetworniki 12,4 mm z obsługą Dolby Atmos do odtwarzania dźwięku przestrzennego i funkcją Bass Wave do wzmacniania niskich częstotliwości. Ogólnie rzecz biorąc, jakość dźwięku ścieżki dźwiękowej poprawia wbudowany tuner Dirac Audio. Drugą ważną cechą OnePlus Nord Buds 2 jest system aktywnej redukcji szumów ANC o deklarowanej skuteczności 25 dB i trybie przezroczystości.
Każda słuchawka wyposażona jest w parę mikrofonów, a podczas rozmowy dźwięki otoczenia są „odcinane” przez autorski system Advanced Clear Call. Słuchawki łączą się za pomocą protokołu bezprzewodowego Bluetooth v 5.3, posiadają funkcję OnePlus Fast Pair umożliwiającą szybkie parowanie z obsługiwanymi smartfonami. Autonomia słuchawek w trybie słuchania muzyki bez aktywnej redukcji szumów wynosi 5 godzin, z redukcją szumów - około 7 godzin. Biorąc pod uwagę ładowanie z dołączonego etui, poziom autonomii można zwiększyć odpowiednio do 27 i 36 godzin. Stopień ochrony słuchawek TWS przed kurzem i wilgocią jest oznaczony indeksem IP55.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OnePlus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OnePlus.
Kup OnePlus Nord Buds 2
Wszystkie ceny 14 →OnePlus Nord Buds 2 -Bezprzewodowe słuchawki o żywotności baterii do 36 go | 203 zł |
Słuchawki ONEPLUS Nord Buds 2 Czarny (Thunder Gray) | 276 zł |
Dokanałowe OnePlus Nord Buds 2 Czarne SL-BT-OPS-0004 | 349 zł |
Słuchawki dokanałowe ONEPLUS Nord Buds 2 Biały | 349 zł |
Słuchawki dokanałowe ONEPLUS Nord Buds 2 Biały | 349 zł |