Zestaw prysznicowy Omnires MICRO SYSMICRO/KCR (SYSMICRO/KCR)
Omnires MICRO SYSMICRO/KCR |
|
Główkę prysznicową można regulować na wysokość za pomocą elementu przesuwnego.
W zależności od konfiguracji wąż prysznicowy może być opleciony stalą lub PVC. Mikser nie wchodzi w skład zestawu (do kupienia osobno).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires MICRO SYSMICRO/KCR
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
omnires SYS - Micro/K System prysznicowy | 515 zł |
Omnires Kolumna prysznicowa Omnires Micro chrom połysk SYSMICRO/KCR | 499 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy OMNIRES Micro/K SYS z deszczownicą Chrom | 499 zł |
Kolumna prysznicowa natynkowa Omnires Micro chrom (CR) SYSMICRO/KCR | 499 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy OMNIRES Micro/K SYS z deszczownicą Chrom | 499 zł |
Kolumna Prysznicowa Omnires Micro Sysmicro/Kcr | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →