Aparat fotograficzny Olympus OM-5 kit 14-150
Wideo 24Zdjęcia 27 |
Olympus OM-5 kit 14-150
E, PEN-F, OM (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:4/3" (17.3х13 mm), 20 MPix
Ogniskowa:14 - 150 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:5184x3888 px
Zakres ISO:64-25600
Zdjęcia seryjne:30 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OM-5 kit 14-150
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus OM-5 kit 14-150
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat OLYMPUS OM-5 Czarny + Obiektyw 14-150 mm f/4-5.6 Pro Kit | 6 495 zł |
Aparat OLYMPUS OM-5 Czarny + Obiektyw 14-150 mm f/4-5.6 Pro Kit V210021BE0 | 6 495 zł |
Bezlusterkowiec OM System OM-5 + 14-150mm f/4-5.6 II (czarny) - Raty , Dar | 6 999 zł |
Aparat OM SYSTEM OM-5 czarny + M.Zuiko Digital ED 14‑150 mm f/4-5.6 II | 6 495 zł |
Aparat OM SYSTEM OM-5 czarny + ED 14‑150MM F4‑5.6 II + obiektyw 45mm F1.8, | 6 495 zł |
OM System OM-5 (czarny) + 14-150mm f/4.0-5.6 « karta prezentowa na CEWE Fo | 6 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Olympus OM-5
Ceny na Olympus OM-5 |
---|---|---|---|---|
Olympus OM-5 kit 12-45 | od 6 495 zł | 19 oferty | ||
Olympus OM-5 kit 14-150 | od 6 495 zł | 7 oferty | ||
Olympus OM-5 body | od 5 379 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →