Kocioł na paliwo stałe Ogniwo CLASSIC DS 13 13 kW
Ogniwo CLASSIC DS 13 13 kW
Zasilanie:paliwo stale
Montaż:stojący, jednofunkcyjny
Moc kotła:13 kW, powierzchnia ~ 104 m²
Komora spalania:otwarte, komin 180 mm
Miarkownik ciągu należy zamawiać osobno.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CLASSIC DS 13
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ogniwo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ogniwo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ogniwo CLASSIC DS 13
Ceny na Ogniwo CLASSIC DS 13 |
---|---|---|---|---|
Ogniwo CLASSIC DS 10 10 kW | od 5 433 zł | 3 oferty | ||
Ogniwo CLASSIC DS 13 13 kW | od 5 733 zł | 3 oferty | ||
Ogniwo CLASSIC DS 18 18 kW | od 6 163 zł | 3 oferty | ||
Ogniwo CLASSIC DS 24 24 kW | od 6 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →